Wyszukaj z Google

Google
 

poniedziałek, października 05, 2009

18. YACH FILM - YACHY 2009 ROZDANE: KINO NEPTUN - GDAŃSK


Najlepsze wideoklipy wg Jury 18. Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film. Gala rozdania nagród odbyła się 4.10.2009 o godzinie 20:50 w Kinie Neptun w Gdańsku.

Drewniany Yach dla twórców klipu Kasia. Na scenie Blednersi, Tomasz Bergmann i Martinez Swystun z OP1.* * *

Najlepsze wideoklipy wg Jury:


WIDEOKLIP DLA DZIECI
MAŁY JAŚ 2009

Konkurs Mały Jaś - wideoklip dla dzieci. Autor: Debora Broda, Szymon Felkel. Utwór muzyczny: Dzieci z Brodą - Potwory wyłażą z nory. Nagrodę wręczyła Rozalia i Jaś Paszkiewiczowie. Rozalia wdała się w tatusia. Jaś w mamusię.


DEBIUT REALIZATORSKI
YACHY 2009

Yach Film Festiwal 2009. Autor klipu: Łukasz Rusinek. Utwór muzyczny: Pablopavo "Telehon". Pomysł > budżet.


INNOWACYJNOŚĆ W WIDEOKLIPIE
YACHY 2009

Autorzy wideoklipu: Marcin Pawełczak i Dariusz Kuczera. Utwór muzyczny: Jarecki "Fenomenalnie". Rewolucyjny teledysk! Co za beat!


ANIMACJA
YACHY 2009

Autorzy wideoklipu: Katarzyna Kijek i Przemysław Adamski. Utwór muzyczny: Oi Va Voi, "Everytime". Na export! Ale Animacja!


KREACJA AKTORSKA
YACHY 2009

Laureatka: Katarzyna Nosowska. Klip zrealizowany przez Grzegorza Lipca. Utwór muzyczny: Katarzyna Nosowska "Kto tam u ciebie jest?". To nie dziwne, że właśnie Kasia.


DREWNIANY YACH
YACHY 2009

Autor: Tomasz Bergmann. Realizacja: Martinez Swystun (OP1). Utwór muzyczny: Blenders "Kasia". Niech żyje nam! Kasia i Sopot.


GRAND PRIX
YACHY 2009
Zobacz: nominacje do Grand Prix (Yachy 2009)

Autor: Michał Dziekan. Utwór muzyczny: L.U.C feat. Ula Dudziak "O energocyrkulacji i szczęściu". Na tego Pana trzeba było czekać. Dowiedział się o nagrodzie o godzinie 17. Spóźnił się 1 minutę na samolot z Warszawy do Gdańska i... Piotr Metz, Yach i Blendersi musieli wypełnić czas oczekiwania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz