Wyszukaj z Google

Google
 

piątek, grudnia 31, 2010

SYLWESTER 2010 (video) - GDYNIA SKWER, GDAŃSK TARG WĘGLOWY, SOPOT MOLO


sylwester 2011 > Gdańsk, Gdynia, Sopot


Relacja wideo z Sylwestra na Targu Węglowym. Gdańsk 31.12.2010-1.2.2011. Materiały Naszemiasto.pl.

* * *

Ratusze Gdańska i Gdyni organizują koncerty sylwestrowe dla tych, którzy chcą przywitać Nowy - 2011 Rok na świeżym powietrzu. W Sopocie będzie bez muzyki na żywo, ale rozbłysną sztuczne ognie i będzie otwarte lodowisko.

To oferta dla tych, którzy nie chcą żegnać 2010 roku przed telewizorem, nie będą na balu sylwestrowym lub na domówce z dala od centrum miasta, a Sylwestra chcą spędzić wspólnie z innymi mieszkańcami Trójmiasta, pod niebem rozświetlonym fajerwerkami.

Gdzie i kiedy?
  • W Gdańsku na Targu Węglowym, przed Teatrem Wybrzeże o godz. 22:00;
  • W Gdyni na Skwerku Kościuszki* przed Gemini o godz. 22:00;
  • W Sopocie na molo o północy.

SYLWESTER 2010 w GDAŃSKU - ARTYŚCI
o której godzinie - 22:00, kto zagra

W Gdańsku będzie tanecznie. Na potrzeby wieczoru zostanie przygotowany podest do tańczenia. Muzyka klubowa będzie krążyć między Basztą Sienną a wieżą Katowni. Będą lasery i światła. Będzie dym i efekty pirotechniczne. Gwiazdą wieczoru, która zaświeci na scenie o godzinie 22:00 będzie Shaun Baker. Przeboje tego Pana znajdziecie na YouTube ("Explode", "Bakerman", "V.I.P.", "Hey Hi Hello", "Power"). DJ Shaun Baker wystąpi z filipińską wokalistką MaLoY.

Targ Węglowy w Gdańsku - przygotowania do Sylwestra 2010. 30.12.2010.

targ węglowy scena sylwesterTarg Węglowy w Gdańsku - przygotowania do nocy sylwestrowej 2010. Przed sceną powstanie taneczny parkiet. Śnieg już wywieziony. Samochody mogą tylko wyjeżdżać. 31.12.2010, godz. 12:39.


Na scenie pojawi się też inny niemiecki DJ Sebastian Wolter. Zgromadzeni mogą spodziewać się znanych setów ze światowych list przebojów i 15-minutowego pokazu pirotechniczno-laserowego. Pokaz o północy.

A! Ważne. Będzie można wygrać rower trekingowy, aparat cyfrowy i odtwarzacze DVD. "Sylwestrowy Konkurs Butelkowy" brzmi świetnie. I nie chodzi o całuśną grę w butelkę. Do pustej butelki po szampanie lub po czymś mocniejszym należy wrzucić karteczkę z danymi osobowymi. Tak wypełniona szklana flaszka powinna trafić do jednego z pojemników, które staną: na Targu Drzewnym (obok wuja Janka Sobieskiego), pod Zieloną Bramą (blisko Motławy) i przy molo w Brzeźnie. 3 stycznia 2011 zostaną wyłonieni zwycięzcy. Informacji o laureatach szukajcie na www.gdansk.pl.SYLWESTER 2010 GDYNIA - ARTYŚCI
godzina 22:00, kto wystąpi


Papa D na koncercie sylwestrowym w Gdyni. Relacja wideo - YouTube. 31.12.2010

Jak Gdynia, to Skwer Kościuszki. Dźwięki popłyną z instrumentów i krtani trzech artystów/zespołów. Dla Gdynian zagra Detko Band, Papa D oraz ;) papa Norbi.

Zaswinguje i poniesie happy jazzem 7-osobowy Detko Band. Usłyszymy muzykę taneczną Glenna Millera i The Beatles.

Po Detko Band wejdzie na czele z Pawłem Stasiakiem Papa D. Strunami szarpnie Jacek Szewczyk (gitara solowa) i Waldemar Kuleczka (gitara basowa). Za garami zasiądzie Dariusz Piskorz, a za klawiszami Filip Siejka.

Na koniec kobiety usłyszą, że są gorące. "Wszyscy razem" "rozkołyszą się", aż "pokręci się w głowie". A potem "znowu to samo", bo "kula się kręci". Dwójkę zero i dwie jedynki powitamy z Norbertem Dudziukiem, czyli Norbim.

O północy będą fajerwerki. Wojtek Szczurek też będzie. Spodziewana liczba uczestników zabawy po gdyńskimi chmurkami - 25.000.

Więcej + video + informacja o komunikacji miejskej: Sylwester na Skwerku Kościuszki, Gdynia 2010/2011


SYLWESTER 2010 SOPOT
miejsce, godzina - północ

W Sopocie będzie kameralnie, bo Sopot jest kameralny. Tuż przed północą wybierzcie się na sopockie molo, by obejrzeć pokaz sztucznych ogni. Ale już od godziny 22:45 do 00:30 będzie działać też sopockie lodowisko. Wejście na taflę to wydatek 25 zł (w cenie konkursy i zabawy). Będzie można skorzystać z wypożyczalni łyżew (dodatkowy koszt).

Komunikacja miejska w Gdańsku, Gdyni i Sopocie w noc sylwestrową 31.12.2010 - 1.1.2011 - Dziennik Bałtycki.


SYLWESTER 2011 w TRÓJMIEŚCIE
filmy wideo, video, youTube

Tymczasem włącz radio. Muzyka na Sylwestra, różne kanały, przeboje 2010: www.polskastacja.pl. HOT 100 - Goraca Setka Nowosci, Muzyka na Topie, Największe przeboje 60, 70, 80, 90, Piosenki z filmów (na tematyczne imprezy), Disco Polo, Polski Hip-Hop, Era Disco, Electro-House, Club Hits, Hot House, DJ TOP 50, Raeggae, Dancehall, Lounge, Modern Rock, Party, Ibiza Hits. Dance...
__________________________
*taki bitny szlachcic z Białej Rusi

morfo: szon bejker

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz