Wyszukaj z Google

Google
 

wtorek, listopada 18, 2008

PIOTR I PAWEŁ GDAŃSK PRZYMORZEPromocja: centrum handlowe FAMILIA w związku z Niemałym Otwarciem organizuje konkurs. Teneryfa w zasięgu już 50 zł.

Teraz także: Piotr i Paweł w Centrum Handlowym Manhattan (Gdańsk Wrzeszcz).

Wypasione delikatesy Piotr i Paweł teraz także w Gdańsku. 19 listopada 2008 u zbiegu Alei Grunwaldzkiej i Kołobrzeskiej (naprzeciw Hali Olivia) rusza Centrum Familia.

Piotr i Paweł to uznana marka sieci sklepów spożywczych rodem z Wielkopolski (ciekawe co na to pomorskie BOMI ;). Uwaga! W tym sklepie można polubić zakupy jeszcze bardziej ;). Tak słyszałem. Gazetkę promocyjną supermarketu można ściągnąć ze strony www.piotripawel.pl (w dziale Dla Ciebie, między Spiżarnią Smaków a Ekologią :).

Godziny Otwarcia:
Poniedziałek - sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 20:00

Adres:
Al. Grunwaldzka 471, 80-309 Gdańsk
Telefon: +48 58 761 49 00
www.centrum-familia.pl

Dojazd bez samochodu:
 • kolejką SKM, przystanek Przymorze-Uniwersytet
 • autobusem 122, 139, 199
 • tramwajem 6, 12, 15 (niezbyt blisko)

Piotr i Paweł w Centrum Familia, Gdańsk Przymorze przy przystanku SKM Przymorze-Uniwersytet. Inne obiekty na tym samym skrzyżowaniu: na południe restauracja Cztery Strony Świata, na południowy zachód McDonalds, na zachód Hala Oliwia.


Inne centra handlowe:
Największe: Galeria Bałtycka.
Na Chełmie :) Tesco 24h.

4 komentarze:

 1. dzis zobaczylem, ze jakis cwierc inteligent przybil do drzewa baner reklamowy. Rozumiem, ze tam bryndza i nikt nie chodzi ale jak mozna przybijac cokolwiek do drzewa. Czy ktos tam posiada jakiekolwiek poczucie estetyki?

  OdpowiedzUsuń
 2. z tego co wiem to sprzedają mieso po terminie, nie mowiąc o piersiach drobiowych ktore lezą przykryte lodem tygoniami

  OdpowiedzUsuń
 3. nic ciekawego tam nie ma, a jakie ceny...

  OdpowiedzUsuń
 4. Piotr i Paweł na przymorzu... Żenada jakich mało.CHAMOWATA obsługa !!!!!!!!!!! Wydzierają się na starszą kobietę,bo zbiła butelkę wina za niecałe 14 zł.Kazali płacić (dla porównania w lidlu nie trzeba jak coś się stłucze),a ekspedientka bezczelnie powiedziała,że ona tego nie będzie sprzątać.Od tego tam jesteś !! Starsza pani 3 razy przepraszała,zapłaciła,a oni zrobili mega aferę o byle co !! Każdemu może się zdarzyć wypadek,ale radzę nabrać więcej szacunku do klientów i starszych osób !!!!!!!

  OdpowiedzUsuń