Wyszukaj z Google

Google
 

poniedziałek, lipca 21, 2008

GOLEC uORKIESTRA - GDAŃSK DŹWIGA MUZĘ 2008


Kolejne koncerty z cyklu Gdańsk Dźwiga Muzę odbyły się na Placu Zebrań Ludowych. Golec Brothers (Golec uOrkiestra) zaśpiewali i zagrali Gdańszczanom. Sympatyczni bracia z Milówki wyszli na scenę o zachodzie słońca w niedzielę 20 lipca 2008.

Na początku clipu Milóweczka (fragment), Podatki w rytm Kawiarenek, Pieniądze to nie wszystko (rock&roll'owo), a na koniec... przeróbka Milówki, czyli "Do Gdańska wróć..." I przebój dla podglądywaczy - Lornetka.


Przed nami już tylko dwa dni letniego grania w tym miejscu.

25 lipca 2008 (piątek) zagrają: June, Loco Star, Maria Peszek, Andrzej Smolik, Raz Dwa Trzy. A 2 sierpnia (sobota) dadzą czadu: No Limits, Bisqiut, Tatiana Okupnik, Andrzej Piaseczny, Krzysztof Kiljański.

Od 26 lipca ruszą sceny Jarmarku Dominikańskiego.

Gdańsk Dźwiga Muzę od 23 czerwca, kiedy to odbył sięł koncert Lady Punk na Targu Węglowym. Panasewicz wystąpił w asyście Orkiestry Symfoników Gdańskich. Zobacz JAK - Lady Punk dźwignął w Gdańsku (warto).

A... wracając do koncertu z 20 lipca, to z zaufane źródło doniosło, że konferansjerujący Krzyś Ibisz został poczęstowany tym samym, co Olaf Lubaszenko w Noc Świętojańską youtube. Niech żyje gościnność Gdańskiej Sceny Muzycznej :)

Zobacz: Gdańsk Dźwiga Muzę 2009 (Kat Deluna, Katie Melua, Patrycja Markowska)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz